Provident - szybka pożyczka gotówkowa

pożyczka gotówkowa Providenta

Szukasz prostego i wygodnego kredytu bez wychodzenia z domu?

wypełnij formularz providentaKliknij i wypełnij wniosek kredytowy.
Pobierz pożyczkę bez wychodzenia z domu!


- pożyczki gotówkowe od 300 do 1500 zł
- gotówka na dowolny cel
- szybka decyzja bez ukrytych opłat
- bez poręczycieliProvident to niezawodna i przyjazna firma, która pomoże Ci sfinansować Twoje potrzeby. Uzyskanie pożyczki w firmie Provident jest łatwe. Zwykle w ciągu 24 godzin od zgłoszenia Przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić warunki pożyczki dostosowanej do twoich potrzeb.

Provident oferuje pożyczki dostępne w dwóch pakietach:

Pakiet Gotówka to maksimum komfortu - nie trzeba nawet wychodzić z domu - przedstawiciel Providenta przyniesie pieniądze i co tydzień będzie odbierać raty

Pakiet Przelew - pieniądze otrzymasz na swoje konto bankowe, a raty będziesz spłacać co tydzień przelewem bankowym lub przekazem pocztowym

Kredytownia.pl poleca pakiet "Przelew" ponieważ jest z reguły o pareset zł korzystniejszy. Za wygodę pakietu "Gotówka" trzeba jednak zapłacić. Opcję wystarczy wybrać spośród dwóch wymienionych opcji zaciągając ofertę online.Przykładowa kalkulacja: Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę w wys. 5 000 zł "Pakiet Przelew" okazuję się w tym przykładzie o ok. 2630zł korzystniejszy (dane 01.09.2008):

Pakiet 104 Raty po Koszt pożyczki Obsługa domowa RRSO Calkowita kwota do spłaty
Gotówka 95,75zł 2.327,50zł 2.630,50zł 50.18% ~ 9.958zł
Przelew 70,46zł 2.327,50zł 0zł! 50.18% ~ 7.328zł

Szczegóły pożyczki gotówkowej Providenta:

  • kredyt od 300 do 1.500 zł
  • kredyt możesz rozłożyć na raty od 15zł do 180zł tygodniowo
  • kredyt możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny
  • bez zbędnych formalności
  • tylko na dowód osobisty
  • bez poręczycieli i zgody współmałżonka

wypełnij formularz ProvidentaProvident. Kliknij i wypełnij krótki wniosek online.
Ekspresowa pożyczka gotówkowa na dowód w zaledwie pare minut!Provident - Informacje o firmie:


Siedziba Provident S.A. - ul. Polna 11, 00-633 WarszawaProvident Polska S.A. z siedziba przy ul. Polnej 11, 00-633 Warszawa jest firmą, z której usług korzystają miliony ludzi w Polsce.

Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej "International Personal Finance", której korzenie sięgają roku 1880. Grupa jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Celem Providenta jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Provident jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb Klientów.

Klienci obdarzają Providenta zaufaniem, ponieważ istnieje bliski kontakt - Przedstawiciele odwiedzają Klientów w ich domach, a więc doskonale znają i rozumieją ich codzienne potrzeby. Provident oferuję swoim klientom możliwość wyboru. Jeśli uznają, że tak będzie dla nich wygodniej, cotygodniowe raty pożyczki będą odbierane podczas wizyt domowych. Jeśli wolą, mogą wybrać bezpośredni sposób spłaty - co tydzień przelewem na nasze konto bankowe. Dbając o ich bezpieczeństwo, dodaliśmy do każdej pożyczki ubezpieczenie, gwarantujące spłatę rat na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

wypełnij formularz ProvidentaProvident. Kliknij i wypełnij krótki wniosek online.
Ekspresowa pożyczka gotówkowa na dowód w zaledwie pare minut!